Плюси і мінуси створення сайту на WP
WordPress – це тиражна система керування контентом/вмістом із відкритим вихідним кодом. Вперше код був представлений в 2003 році, зараз на цьому двигуні працює майже половина всіх сайтів у світі. Незважаючи на те, що WordPress розроблявся спеціально для ведення блогів, дуже швидко двигун почали використовувати для інших завдань. Цьому сприяли зручність адмін-панелі, широке визнання з боку користувачів, якісно опрацьована документація для розробників та кількість доповнень, що швидко зростає.
На WordPress можна запустити як односторінкові лендинги, так і замовити сайт онлайн магазин з вичерпним функціоналом і набором інтеграцій. У мережі просто величезний обсяг готових мануалів та іншої інформації з двигуна. Єдиний нюанс – для WordPress потрібний надійний хостинг.
Зручна панель керування та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс (підходить навіть для новачків).
Величезна кількість плагінів і шаблонів (як платних, так і безкоштовних, встановлення більшості з них можливе з офіційного каталогу).
Повний контроль користувача над сайтом та завантаженими файлами, код движка можна правити під свої потреби.
Існує можливість написання доповнень, що реалізують нестандартний функціонал.
Двигун активно розвивається та допрацьовується, виявлені вразливості та проблеми оперативно закриваються.
Сумісний з більшістю хостингів (багато з них дозволяють встановити двигун в один клік).
WordPress поширюється безкоштовно (основний його код), оплата може знадобитися тільки для придбання окремих доповнень (у деяких плагінах можуть застосовуватися моделі передплати) та шаблонів (від 20 до 90 USD навіть на великих профільних майданчиках). До обов'язкових витрат слід зарахувати хостинг.
Плюси і мінуси створення сайту на WP
Плюси
- Доступність - використовувати двигун можна безкоштовно.
- Великий каталог додаткових плагінів, у їхньому розробці активну участь бере участь спільнота.
- Багато навчальних матеріалів: у мережі є відеоінструкції, аудіокниги та достатньо іншої інформації.
- Проста установка та оновлення до новітньої версії.
- Просте адміністрування з управлінням сайтом впорається навіть новачок, звичайно, після навчання хоча б на базовому рівні.
- Редактор Gutenberg з його допомогою вдається зручно керувати вмістом сайтом у візуальному режимі. Можна навіть не використовувати різні плагіни, а для окремих завдань підійде базова комплектація.
- Компетентне та розвинене співтовариство.
- Інтеграція із сторонніми ресурсами через плагіни.
- Регулярніше поновлення системи.
Мінуси
- Перевантаження сервера – що більше розширень, то ймовірніше зменшення швидкості завантаження.
- Запамленість – якщо встановити неякісний модуль з помилками на сайт будуть потрапляти коментарі зі стороннім контентом.
- Складнощі управління, навіть при максимально зрозумілій адмінці, хостинг, оновлення, безпека - все це лягає на ваші плечі.
- Вартість – за що заплатили, те й одержали. Сайт на WordPress не буде повністю безкоштовним.
- Занадто часто оновлення системи, що насправді є проблемою, адже на нього витрачається багато часу, плюс може все це завершитися помилкою.
- Безпека сайтів на WordPress викликає багато запитань. Репутація двигуна в цьому плані не ідеальна. Причому навіть спеціалізовані модулі повною мірою вирішують проблему.
Наголошується на надійності, простоті, функціональності, доступності для простого користувача, швидкості розгортання складних сайтів. Говорять також про складність інтеграції з 1С.
Користувачі стверджують, що WordPress – це чудова можливість створити сайт з невеликими вкладеннями, радує їхню достатню кількість інформації (інструкції, мануали, відео).
Власники сайтів відзначають велику кількість шаблонів (платних та безкоштовних), кажуть, що WordPress – відмінне рішення для блогу з великими перспективами розширення.
Якщо вам потрібне індівідуальне нестандартне рішення, то звертайтесь за розробкою сайту за адресою https://www.limenet.kiev.ua/