host-world.com.ua

Що таке виділений сервер?

Виділені сервери є таким типом послуги хостингу, який надає компанії власний сервер, а не загальні сервери. Використання виділених серверів має багато переваг, таких як можливість використовувати більшу пропускну здатність, більший контроль над вашими даними та можливість мати виділений простір для зберігання.

Виділений сервер представлений у вигляді окремого комп'ютера, який призначений виключно для використання однією компанією. Виділені сервери можна орендувати у постачальника послуг Інтернету або придбати безпосередньо у постачальника обладнання. Цей тип хостингу надає компаніям власний сервер, а не спільні сервери. Це орендований сервер, який зарезервований для використання вашої організації. Він фізично ізольований від інших користувачів тієї ж машини. Ви сплачуєте щомісячну плату за використання ресурсів сервера, включаючи процесор, пам'ять та сховище. Виділений сервер можна використовувати для розміщення веб-сайту, веб-програми або ігрового сервера.

Переваги володіння виділеним сервером

Користувач має повний контроль над сервером і може встановити будь-яку операційну систему та програми на свій вибір. Виділений сервер https://host-world.com.ua/dedicated може бути як локальним, так і розташованим у центрі обробки даних. Вартість виділеного сервера залежить від технічних характеристик сервера та терміну дії контракту. Наприклад, деякі мережі резервують виділений сервер для доступу до бази даних або зберігання файлів. Скільки ви платите за виділений сервер, залежить від того, скільки потужності та пам'яті вам потрібно.

Вибираючи виділений сервер, ви будете єдиним його орендарем, що означає повний контроль над серверним середовищем, включаючи операційну систему, апаратне забезпечення та програми. Ви також будете відповідати за все обслуговування та безпеку сервера. Виділені сервери зазвичай дорожчі за загальні сервери, але вони забезпечують більш високий рівень продуктивності, безпеки та контролю. Вартість виділеного сервера залежить від технічних характеристик сервера, таких як обсяг оперативної пам'яті, процесора та сховища.

Чому потрібно використовувати виділений сервер для вашого онлайн-бізнесу?

Виділений сервер допомагає забезпечити кращу безпеку та продуктивність вашого веб-сайту або програми. Виділені сервери більш гнучкі та стабільні, ніж загальні сервери, які піддаються простоям, оскільки вони використовують спільні ресурси з іншими веб-сайтами на тому самому сервері.

secIT Digital: How to protect companies from targeted cyber attacks Предыдущий пост secIT Digital: Как защитить компании от целенаправленных кибератак